Bafang sebességérzékelő beszerelése. Kipróbált, tesztelt és igaz

23 Graffiti

A Lyric Graffiti nem csak egy újabb elektromos kerékpár. Átgondoltan és aprólékosan tervezték, hogy harmonikusan ötvözze a nagy teljesítményű alkatrészeket a modern fenntartható technológiával és a szemet gyönyörködtető formatervezéssel.

A hosszú, nyugodt utazásokhoz a Graffiti rendelkezik a megfelelő hatótávolsággal. A gyors ingázásokhoz a Graffiti gyorsan odaér. Kettes társaság? A Graffiti kényelmesen elfér mindkettőtökkel.

Ráadásul ez a környezet- és pénztárcabarát elektromos kerékpár rendkívül alacsony karbantartási igényű.

További termékjellemzők és teljes műszaki adatok az alábbiakban találhatók.

A most megvásárolt kerékpárokat augusztus elején szállítják ki.

23 GRAFFITI KIEMELKEDŐ JELLEMZŐI

70-80 MÉRFÖLDES HATÓTÁVOLSÁG KÉT AKKUMULÁTORRAL

Készen állsz megállni, mielőtt a Graffiti megállna

FLEXIBLE SPEED

Lazán cirkálhatsz a kerékpárúton, a parkban, vagy feljebb kapcsolhatsz a csúcsra sebesség 33 MPH, ha korlátlanul terepjárónak való

ALACSONY KARBANTARTÁSI IGÉNY

Az élet sok karbantartást igényelhet… az eBike-odnak nem kell annak lennie.

TEGYEN NYILATKOZATOT

Tűnjön ki a tömegből. A fejek el fognak fordulni, ahogy elgurulsz ezzel a bámulatos járművel.

Főbb jellemzők

Szórakozás minden Sebesség

A szó szerint kéznél lévő erővel a kerékpársávban is cirkálhatsz a kerékpárúton. vagy kapcsolja fel a maximális 33 mérföld/órás csúcssebességre sebesség terepjáró használatra.

Teljesítmény pikk-pakk

Az 1000 wattos motor több mint elegendő nyomatékkal rendelkezik ahhoz, hogy könnyedén megmássza a dombokat, és szállítsa a mindennapi rakományt. Használja a 9 fokozatú pedálsegédet, vagy egyszerűen csak tekerje a gázt, és már mehet is.

Kettős akkumulátor-fejlesztés

Az utazásnak tovább kell tartania, mint az útvonal… a kettős akkumulátor-frissítéssel átlagosan 70-80 mérföldet tehet meg egy feltöltéssel.

Megállás egy pillanat alatt

A nagy sebességek megnövelt megállási képességet igényelnek. A 4 dugattyús hidraulikus fékekkel magabiztosan motorozhatsz gyorsan, tudva, hogy szükség esetén egy pillanat alatt meg tudsz állni.

Alacsony karbantartási igényű kialakítás

Az élet sok karbantartást igényel… a motorodnak nem kell annak lennie. A teljesen lezárt vízálló rendszer és a karbon szíjhajtás azt jelenti, hogy a hajtáslánc vízálló, rozsdamentes és kenésmentes.

Két utasülés

Akárcsak a kedvenc Chucks párja, a stílusos ülés nosztalgiát ébreszt és kellemesen elviseli a hosszú túrákat. És a csapat kalandokhoz, ingázáshoz vagy kirándulásokhoz a meghosszabbított nyereg és az utastámaszok befogadják a kettes számú utasodat is.

Könnyű súly a városi élethez

A Graffiti könnyű és elég kicsi a társasházi élethez. Könnyen elfér egy liftben, tárolható az erkélyen vagy a kerékpártároló szekrényekben, és mindössze 59 kilóval (9 font akkumulátoronként) akár egy kerékpárállványra is feldobhatod.

Kiterjesztett hátsó állvány

A beépített hátsó csomagtartó tökéletes a megbízások teljesítéséhez. A hétvégi kalandokhoz, amelyekhez hűtőtáska is jár, ragadd meg az opcionális hátsó hosszabbító állványt, és máris indulhatsz.

Fordulj a fejekbe

A Graffiti egyedi, vintage ihletésű dizájnjával stílust sugároz. Készüljön fel, hogy elfordítja a fejeket és irigységet vált ki… mindenki azt fogja kérdezni, honnan szerezte.

A legjobb elektromos kerékpárjaink 2023-ra

A legjobb 3. osztályú elektromos Fat Bike, 2023

Az Aventon Aventure egy bomlasztó modell volt, amikor először megjelent a zsírgumis e-bike világában, és az Aventon Aventure új magasra tette a lécet, hogy mit várhatnak a fogyasztók egy 5000,000 alatti elektromos zsírkerékpártól, amikor először lépett a piacra, és a következő Aventure 2 erre az örökségre épült. Míg számos kortársa bizonyos szempontból felzárkózott, az Aventure 2 még mindig kiemelkedik a többi közül.

Nem csak a 750W-os Bafang hátsó kerékagymotor vagy a 720Wh-s, teljesen integrált akkumulátor, ami miatt annyira beleszerettünk ebbe az elektromos hájasba, hanem az is, hogy az Aventonnak sikerült telepakolnia apró funkciókkal és extrákkal, amelyek még mindig kissé szokatlanok sok e-kerékpárnál ebben a kategóriában. Nyomatékos érzékelő ami egyrészt természetesebb érzetet biztosít, másrészt jobb akkumulátor-hatékonyságot biztosít, így nagyobb és nehezebb akkumulátor nélkül is messzebbre juthat. Egy színes LCD kijelző, fém sárvédők, egy teljes Shimano Altus hajtáslánc, Tektro hidraulikus fékek és mindennek tetejébe egy igazán szép kerékpár. A kezelhetősége sportos, anélkül, hogy túlságosan sportos lenne, és bár egy kicsit nehéz, meglepően jól kezeli a könnyű kétsávos utakat.

Ez is rendelkezésre áll egy step-over és step-through keretek egy választékát jól néz ki színek közül lehet választani (egy kiemelkedő jellemzője a tenger a fekete és fehér kövér kerékpárok tengerében).

Az Aventure 2. osztályú e-bike-ként szállítja, de mint a legtöbb kerékpár ezen a listán, könnyen átalakítható 3. osztályúvá egy alkalmazáson keresztül, amely a kerékpárhoz párizsi, ami egy felső pedálos sebesség 28 mph. Mi már tesztelt és még összehasonlítottuk ezt a kerékpárt fej-fej mellett a legnagyobb versenytársakkal, és az eredmények nem hazudnak: Ez egy újfajta megfizethető elektromos zsírkerékpár.

Röviden szólva, nagyon nagy rajongói vagyunk az Aventure-nek, és úgy gondoljuk, hogy Ön is az lenne, ezért vezeti a 2023 legjobb kövér gumiabroncsos elektromos kerékpárok listáját.

Pro

 • A 3. osztályra feloldva ez egy rendkívül gyors és nyomatékos e-bike.
 • A színes LCD kijelző nagyszerű, és százalékos akkumulátor leolvasással rendelkezik
 • A 720Wh-s akkumulátor hatékonyságát a nyomatéknak köszönhetően nagy hatótávolságra használják ki érzékelő
 • Egyedi stílusa van egy kövér e-bike-hoz képest, ami emlékeztet minket egy másik Aventonra, amit nagyon szerettünk, a Levelre.

Ellenérvek

 • Az Aventure 77 fontjával (mi egy nagyméretűt vizsgáltunk meg az opcionális első és a mellékelt hátsó csomagtartóval), az Aventure valamivel nehezebb, mint sok társa.

A Mokwheel Basalt

Ez az e-bike szörnyeteg rendelkezik azzal a bátorsággal, hogy egy erős motorral és 450 font teherbírással szinte bárhová elvigye a versenyzőjét, és néhány komolyan lenyűgöző opcionális tartozékkal is kiegészíthető.

Rad Power Bikes RadRover 6 Plus

A legjobb 2. osztályú elektromos Fat Bike, 2023

Régóta rajongunk a Rad Power Bikes RadRover termékcsaládjáért, és sok e-bike ezen a listán köszönettel tartozik a Rover-nek, amiért segített népszerűsíteni a kövér gumikat a mainstreamben. Míg a Rover korábbi iterációival rengeteg értékelhető volt, a RadRover 6 Plus egy jelentős frissítés az elődeihez képest, oly módon, hogy komolyan figyelembe kell venni a legjobb elektromos zsírgumi kerékpárok listáján.

bafang, sebesség, érzékelő, tesztelt

A korábbi modellekhez képest észrevehető esztétikai felújítás történt, ami nagyrészt az új, félig integrált akkumulátornak köszönhető, amely egy modernebb, szögletesebb keretben kapott helyet. A pilótafülke közepén és bal oldalán egy egyedi kettős kijelző is található, amely funkcionális és egyszerűen más.

De nem csak a kinézet az újdonságok közé tartozik. A Rad hidraulikus tárcsafékeket is hozzáadott 180 mm-es rotorokkal, hogy fokozza a fékerőt, és a kerékpárosok jobban kontrollálhassák a megállást, amikor meg kell állniuk.

Egy olyan e-bike kategóriában, amely gyakran kizárólag a sebesség és a nyers teljesítményre, a Rad Power Bikes RadRover 6 Plus más, kimértebb megközelítést alkalmaz. Van egy 750W-os hátsó kerékagymotorja, amely nagyon hasonló ahhoz, amit a legjobb kövér gumiabroncsos e-bike-ok listáján szereplő sok más kerékpáron találsz, de a motor teljesítményleadása sokkal gyengédebb, különösen alacsony sebességnél. Ezáltal a kerékpárnak nagyon kiszámítható és szabályozható erőátvitele van, ami barátságos az új motorosok vagy azok számára, akik egy könnyen vezethető kerékpárt szeretnének, miközben még mindig elég nyomatékos ahhoz, hogy segítsen a dombos területek csúcsra jutásában.

Ha könnyen szabályozható teljesítményt szeretne egy olyan kerékpártól, amely mögött egy iparágvezető e-bike cég áll, a RadRover 6 plus lehet a legjobb választás az Ön számára.

Pro

 • A 750 W-os motor kifinomultnak tűnik – rengeteg nyomatékkal rendelkezik, de azt egyenletesen adja le.
 • A 672Wh-s akkumulátor még méretéhez képest is lenyűgöző hatótávolságot biztosít.
 • A hidraulikus tárcsafékek nagyon jól teljesítettek tesztünkben, és úgy adták hozzá a legújabb Rover modellhez, hogy az ár viszonylag megfizethető maradt.
 • Bár lehet, hogy szubjektív, de nagyon szeretjük az újratervezett RadRover új megjelenését.
bafang, sebesség, érzékelő, tesztelt

Ellenérvek

 • A bal oldali LED-képernyő észrevehetően kevésbé fényes, mint a középső.
 • A kábelkezelés egy kicsit rendezetlennek tűnik.

A Blix Ultra

A címen sebesség, a Blix Ultra praktikus és teljesen élvezetes kerékpározni, mivel a teljesítmény és a számtalan opció sokoldalúvá teszi a Blix Ultra-t.

Lectric XP 3.0

Legjobb Ultra megfizethető elektromos Fat Bike, 2023

A Lectric XP 2.0 már azzal is kitűnt, hogy minőségi összecsukható kerékpárnak bizonyult, a funkciók szilárd elterjedésével, nagyon kedvező áron. Az integrált funkciók, mint például a hátsó tehercsomagtartó, a fények, a felfüggesztés és a sárvédők kombinált csomagja olyasmi, amit csak drágább modelleken várhatsz el. Most a Lectric még magasabbra tette a lécet az új XP 3-mal.0 tele van fejlesztésekkel és új funkciókkal, miközben a kerékpár ára változatlanul ezer dollár körül marad.

Az új Lectric XP 3.0 megnövelt teljesítményű és nyomatékú motorral rendelkezik a jobb hegymászás érdekében, jobb áttételezéssel a könnyebb pedálozás érdekében, nagyobb féktárcsákkal a jobb fékerő érdekében, továbbfejlesztett felfüggesztéssel a kényelmesebb utazás érdekében, és opcionális kiegészítőkkel a nagyobb utaskapacitás érdekében.

Mindezek a képességek egy olyan kerékpáron, amely összecsukható és elfér az ülés mögött vagy a csomagtartóban, megkönnyítették a Lectric XP 3 választását.0 a 2023-as év legjobb zsírgumis e-bike-ja!

Pro

 • Az XP 3.A 0 csak növeli az előző modell amúgy is nagyszerű értékét. Ugyanazért az árért a 3.0 frissítéseket kínál az alapszintű integrált funkciókhoz, és még újakat is hozzáad.
 • Míg az XP 3 motorja.A 0 továbbra is egy 500W-os hátsó hajtómű, most már megnövelt 55Nm nyomatékkal és 1000W csúcsteljesítménnyel rendelkezik.
 • A továbbfejlesztett áttétel és a nagyobb nagy sebességfokozat hatékonyabbá teszi a vezetői beavatkozást.
 • A megnövelt féktárcsa méret – 160 mm helyett most 180 mm – nagyobb reakciókészséget és hatékonyabb fékezést biztosít annak ellenére, hogy a féktárcsafékek hidraulikus helyett mechanikusak.
 • A 3.0 rugós villája 50 mm-rel megnövelt rugóúttal rendelkezik, ami simább utazást tesz lehetővé terepen és terepen egyaránt.
 • A hátsó csomagtartó súlykapacitása megduplázódott, és most már maximum 150 font, ami további utaskapacitást tesz lehetővé.

Ellenérvek

 • Szívesen láttuk volna az XP 3 működtetésének lehetőségét.0 a kerékpárban lévő kulcs nélkül, de ez egy olyan fejlesztés, amit a Lectric még nem végzett el.
 • Míg a 3.0 markolatai javultak, mégis jobban örülnénk, ha egy kicsit puhábbak lennének.

A Velotric Nomad 1

Elegáns kialakítással, kiváló hatótávolsággal és rengeteg energiával a sebesség és a hegymenet, a Nomad 1 szilárd értéket kínál az árához képest.

Mokwheel Basalt

A legjobb kövér gumiabroncsos elektromos kerékpár kempingezéshez, 2023

A kempingezés fél mókája a meglátogatott terület felfedezése. Az elektromos kerékpárok lehetőséget nyújtanak a kempingezőknek, hogy messzebbre menjenek, többet lássanak, és ne legyenek kimerültek a nap végére. A Mokwheel Basalt szokatlan az e-kerékpárok között, mivel nem csak terepjáró felfedezésre alkalmas, de néhány szokatlan tartozékának köszönhetően értékes erőforrásként is szolgálhat. Mint egy 3. osztályú e-bike, amelynek maximálisan sebesség A 28 mérföld/órás sebességével a legtöbb helyen remekül lehet közlekedni.

A Mokwheel Basalt első ránézésre talán nem tűnik annyira szokatlannak. 750 W-os kefe nélküli, kefe nélküli hub motorral rendelkezik, amely 90 Nm nyomatékot képes megforgatni, így alkalmas meredek emelkedők meglovaglására, akár aszfaltozott, akár nem. A 110 mm-es rugóútú rugóvilla javítja az irányíthatóságot a rázós terepen, és a 7-sebesség A Shimano hajtáslánc segíti a felfelé és lefelé haladást egyaránt. A hidraulikus tárcsafékek még a meredek lejtőkön is félelmetes erőt nyújtanak, és a Chaoyang 26 x 4-in 26 x 4-in. a gumiabroncsok biztosítják a szükséges párnázottságot és tapadást a terep felfedezéséhez.

Ami igazán kiemeli a Mokwheel Basaltot, az a hatalmas 940Wh-s akkumulátora, amely egy 1000W-os áramátalakítót képes táplálni, amely olyan alapvető dolgok működtetésére képes, mint a telefontöltők, kávéfőzők, elektromos grillek és laptopok. Egy-két napnál tovább tervezi a távozást? A Mokwheel napelemes töltőt is kínál, hogy a létfontosságú dolgokhoz is jusson elég áram.

A versenyzők választhatnak a hagyományos váz és a step-thru kialakítás között is. Mivel ez egy 450 font súlyú. teherbíró képesség, a kempingezők, akik zsákos vacsorát szeretnének tartani, azt is visszavihetik a táborba. Ideális mindazoknak, akik kempingezni készülnek, de mégis áramra vágynak.

Nem csak a legjobb kövér gumiabroncsos elektromos kerékpár kempingezéshez, ez csak egy jó kövér lehetőség időszak.

Pro

 • 750W-os kefe nélküli hub motor rendelkezik a szükséges teljesítmény és nyomaték a dombok megmászásához és a lovasok maximálisan támogatott szállítására sebesség 28 mérföld/órás sebesség a lendületes motorozáshoz
 • Hagyományos és step-thru vázzal is kapható, hogy a kerékpárosok széles körének megfeleljen
 • Az opcionális 1000W-os inverter segítségével számos elektromos készüléket képes működtetni kempingezés közben
 • 4-in.-a széles gumiabroncsok és az első rugós villa nagyon kényelmes utazást tesz lehetővé
 • 450 font. A hasznos teherbírás miatt kiválóan alkalmas vadászok számára, akik haza akarják vinni a vadat

Ellenérvek

Az Aventon Sinch

Alacsony, step-thru vázával, nagyméretű gumiabroncsaival és rugós villájával ez egy kényelmes és könnyen vezethető e-bike, amely tökéletesen alkalmas arra, hogy elkísérje Önt országúti kirándulásokon és szabadtéri kalandokon is.

Cafe Cruiser

30-50 mérföld a kerékpáros súlyától, tereptől, emelkedőtől, asszisztencia szintjétől stb. függően.

Keret

Könnyű ötvözött váz belső védett, zárolt elektronikával

Comfort

A vázgeometria alkatrészei a legkényelmesebb utazáshoz készültek

Jellemzők

Kormányra szerelt 2.2 kéttónusú LCD kijelző. Testreszabható pedálsegéd (PAS) beállítások és fejlett mérőszámok az intelligens vezetési visszajelzéshez.

SandStorm 26×3 eBike abroncsok a cirkáló kényelemért és a fejlett kanyarodásért és tapadásért. Nagy teljesítményű és megbízható. Tökéletes a változó terepviszonyokhoz.

Két kulcs a kivehető integrált akkumulátor rendszerhez. Lopásvédelmi kialakítás. Elmúlt az akkumulátor-szorongás!

Kézikönyv tulajdonosi dokumentumok

Az elektromos kerékpárok 85%-ban összeszerelve érkeznek (az elektronika előre összeszerelve). Alapvető összeszerelési lépések szükségesek az alábbi videón látható módon.

Elektromos kerékpárok raktáron 24 órán belül szállítják a hajót. Az e-mailes nyomon követés a szállítás és a szállítás becsült időpontját biztosítja a szállítás után. A csomag mérete 58″x35″x10″ és alig kevesebb, mint 78lbs.

Mi egy direkt a fogyasztónak szóló elektromos kerékpár cég vagyunk mind az árképzésben, mind a stratégiában. Általában felárat kell fizetnie azért, hogy egy elektromos kerékpárt tesztelhessen egy kereskedőn keresztül. Elektromos kerékpárjaink azonban alaposan tesztelt a legjobb értékelők, mint például az Electric Bike Review, Electric Bike Report, Cycling Weekly, Clean Technica, Electrek és sokan mások, akik a YouTube-on tették közzé véleményüket. Elektromos kerékpár értékeléseket olvashat bármelyik ilyen oldalon. Ezenkívül mostantól támogatjuk az e-bike tulajdonosok független hálózatát, akik kerékpárjaikat demókra kínálják fel. További információk az e-bike bemutatókról itt Helyszínek

Vélemények

Most kaptam meg és szereltem össze a kerékpáromat. Ez félelmetes! Imádja a cruiser retro megjelenését. Az összeszerelés egyszerű volt. Volt azonban egy gondolatom. Ökölszabályként, ha még nem rendelkezik az általuk biztosított eszközökkel (nagyon nagylelkűen! Köszönöm a kalapot is) fontolja meg, hogy összeszerelik. Sokkal jobban fogod élvezni az élményt egy jól hangolt motorral. Ha nincs összeszerelve kérd meg egy barátodat, aki rendszeresen dolgozik kerékpárokon, hogy tanítsa meg a váltó beállítására. Ez egy nagyszerű készség, amit meg kell tanulni!

Roger Kimi Herrera-McCormick

Csodálatos kerékpárok, az elsők között voltunk, akik előrendeltük és már. Az éves tuningoláson kívül ezek a motorok szilárdak, csúcsminőségűek és elegánsak.

Roger Kimi Herrera-McCormick

Csodálatos kerékpárok, az elsők között voltunk, akik előrendeltük és már. Az éves tuningoláson kívül ezek a kerékpárok szilárdak, csúcsminőségűek és elegánsak.

Geoff Chick

bafang, sebesség, szenzor, tesztelt

A feleségem és én szerelmesek vagyunk! Mindketten teljesen imádjuk az új Cafe Cruisereinket (és persze egymást)! Ő egy Latte Gloss büszke tulajdonosa, én pedig az Indigo Matte-omat vezetem! Miután hónapokig (és ezalatt hónapokat értek) kutattunk, hogy melyik utat válasszuk az E-bike világába való belépésünkhöz, a Ride1Up mellett döntöttünk, és nagyon örülünk, hogy így tettünk! Ez egy nagyon szilárd kerékpár, annyira jól megépített, és annyira szórakoztató vezetni! Most már azon kapjuk magunkat, hogy a nap végén sietünk haza, hogy a Cafe Cruiser időnkbe beleférjen, és felfedezzük a városunk minden szegletét! A Ride1Up zsenijei tényleg jól csinálták ezt a kerékpárt! Soha nem ültünk még ilyen kényelmes motoron, és most már a világ minden bizalmát élvezzük, hogy motorozzunk, motorozzunk és motorozzunk! A feleségem imádja a „felállni és elindulni” gombot (gázpedál)!! Szerezd meg gyorsan a tiédet! Nem fogod megbánni!

Geoff Chick

A feleségem és én szerelmesek vagyunk! Mindketten imádjuk az új Cafe Cruisereinket (és persze egymást)! Ő a Latte Gloss büszke tulajdonosa, én pedig az Indigo Matte-omat vezetem! Miután hónapokig (és hónapokig) kutattuk, hogy melyik utat válasszuk az E-bike világába való belépésünkhöz, a Ride1Up mellett döntöttünk, és annyira örülünk, hogy ezt tettük! Ez egy nagyon masszív kerékpár, nagyon jól megépített, és nagyon szórakoztató vezetni! Most azon kapjuk magunkat, hogy a nap végén sietünk haza, hogy a Cafe Cruiser időnkbe beleférjen, és felfedezzük városunk minden szegletét! A Ride1Up zsenijei tényleg elkapták a fonalat ezzel a kerékpárral! Soha nem ültünk még kényelmesebb motoron, és most már a világ minden bizalmát élvezzük, hogy motorozzunk, motorozzunk és motorozzunk! A feleségem imádja a „felkelés és indulás” gombot (gázpedál)!! Szerezd meg gyorsan a tiédet! Nem fogod megbánni!

Geoff Chick

A feleségem és én szerelmesek vagyunk! Mindketten teljesen imádjuk az új Cafe Cruiserünket (és persze egymást is)! Ő a Latte Gloss büszke tulajdonosa, én pedig az Indigo Matte-omat vezetem! Miután hónapokig (és úgy értem, hónapokig) kutattuk, hogy melyik utat válasszuk az E-bike világába való belépésünkhöz, a Ride1Up mellett döntöttünk, és annyira örülünk, hogy ezt tettük! Ez egy nagyon masszív kerékpár, olyan jól megépített, és annyira szórakoztató vezetni! Most már azon kapjuk magunkat, hogy a nap végén sietünk haza, hogy a Cafe Cruiserrel tölthessük az időt, és felfedezzük a városunk minden szegletét! A Ride1Up zsenijei tényleg szöget ütöttek ezzel a kerékpárral! Soha nem ültünk még kényelmesebb kerékpáron, és most már a világ minden bizalmával tekerünk, tekerünk, tekerünk..! A feleségem egyszerűen imádja a „felállni és elindulni” gombot (gázpedál)!! Szerezd meg gyorsan a tiédet! Nem fogod megbánni!

Similar Posts

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük