2022 QuietKat Villager Villager Step-Through Adventure Ebike. Quietkat kerékpár távolsága

A legjobb fekete pénteki Cyber Monday elektromos kerékpár ajánlatok. 2022

Közeledik a 2022-es fekete péntek (akárcsak a Cyber Monday). Ennek eredményeképpen az első e-bike kerékpáros ajánlatok már a polcokra kerülnek. Az online elérhető legjobb ajánlatok összegyűjtésével segítünk pénzt megtakarítani és frissíteni a felszerelésedet.

Ha azt hiszed, hogy a kerékpározás drága hobbi, és az e-bike-ok elérhetetlenek számodra, akkor valószínűleg rosszkor vásárolgatsz. A fekete péntek általában a legjobb alkalom új e-bike beszerzésére, felszerelésed frissítésére, új kerékpáros felszerelés vásárlására és a következő szezonra való felkészülésre.

Az online kiskereskedők megragadják a lehetőséget, hogy hatalmas kedvezményekkel növeljék eladásaikat, és kiürítsék a polcokat az elmúlt szezon termékeiből. Az üzlettől és az árucikkektől függően ez akár 50%-ra vagy még magasabbra is emelkedhet.

A következő hónapban a legnagyobb online kiskereskedők után kutatunk, és ezen az oldalon felsoroljuk az összes olyan ajánlatot, amelyre érdemes időt és pénzt szánnod, szóval maradj velünk, ha vásárolni és spórolni tervezel.

Mikor van a fekete péntek kiberhétfő 2022?

Idén a fekete péntek hivatalosan november 25-re, péntekre esik. a hónap utolsó péntekén és a hálaadás utáni első napon.

Azonban, mint mindig, most is számíthatunk arra, hogy az ajánlatok már november 1-jén elkezdenek érkezni, és november 25-én érik el a crescendót.

Az ajánlatok általában nem állnak meg itt, hanem folytatódnak a november 28-i Cyber Monday-n, majd a karácsonyi és újévi eladásokkal morfondíroznak később decemberben.

A kerékpárosoknak tehát nagyjából két hónapjuk van arra, hogy körülnézzenek és erősen leértékelt árucikkek után kutassanak, bár a legjelentősebb kedvezmények és a legjobb ajánlatok november végére esnek.

Tegyük fel, hogy ezt november elején olvasod. Ebben az esetben láthatjuk, hogy néhány nagy online kerékpáros kiskereskedő (például az Evo, a Competitive Cyclist, a Jenson USA stb.) már vannak kedvezmények és eladások néhány kiválasztott tételre.

Hol találom a legjobb fekete pénteki e-bike ajánlatokat?

Mint minden évben, most is a legjobb e-bike és kerékpározáshoz kapcsolódó Black Friday ajánlatokat fogjuk ezen az oldalon feltüntetni. Rendszeresen frissítjük az új ajánlatokkal, amint azok megérkeznek a legnagyobb online áruházakba.

Ha valami konkrét dologra vadászik, és saját maga szeretne kutakodni, javasoljuk, hogy november és december folyamán ezeket az oldalakat lapozgassa, hogy naprakész maradjon a legjobb ajánlatokkal:

Online kiskereskedők:

 • Evo.com- Elektromos mountain bike-ok és minden más kerékpározáshoz kapcsolódó termék nagy fekete pénteki kedvezményekkel. Akár 60% le!
 • Competitive Cyclist. Prémium közúti és kavicsos elektromos kerékpárok, felszerelések, ruházat, alkatrészek, kiegészítők és még sok minden más.
 • Jenson USA. E-kerékpárok, alkatrészek, ruházat, felszerelések, kiegészítők Nagy fekete pénteki leértékelések.
 • Amazon- Minden típusú és gyártmányú elektromos kerékpár és egyéb kerékpározáshoz kapcsolódó termék.
 • Backcountry- Akár 40% kedvezmény a legnépszerűbb márkákra. Vásároljon csúcskategóriás kerékpárokat, vázakat, felszereléseket, ruházatot és kerékpáralkatrészeket!
 • Mike’s Bikes. Hatalmas kedvezmények minden típusú e-bike-ra, valamint felszerelésre, ruházatra és kiegészítőkre!

E-Bike márkák:

 • QuietKat. Akár 450,000-et is megtakaríthat a QuietKat leárazott ajánlatainál!
 • Rambo- E-vadász kerékpárok. Akár 6500 000 megtakarítás a kedvenc modelleken.
 • Lectric. Akár 300 megtakarítás a kiválasztott e-kerékpárokon, plusz 277 INGYENES tartozékot kap.
 • Rad Power Bikes. Egyedi, praktikus és megfizethető összecsukható, teher-, városi, kövér és ingázó kerékpárok egy USA-beli cégtől.
 • Ride1UP. Akár 400 megtakarítás egyes e-bike-okon!
 • Buzz Bikes. 25%-os megtakarítás az egész oldalon az összes e-bike-on a BUZZFRIDAY25 kóddal.
 • Engwe Bikes. 6500,000 feletti rendelés esetén akár 250-et is megtakaríthatsz az e-bike-okon.
 • Juiced Bikes. Akár 900 kedvezmény a nagy teljesítményű Juiced elektromos kerékpárokból 30 mérföld/órás végsebességgel.
 • Wing Bikes. Akár 40% kedvezmény az összes e-kerékpárra!
 • Vvolt. Akár 700 kedvezmény a kiválasztott e-bike-okra, plusz egy INGYENES U-lakat és egy ajándék a Showers Pass-tól
 • Huffy Bikes. 30%-os megtakarítás az egész oldalon a kóddal HUFFYFRIDAY30. Megfizethető városi e-bike-ok szép választékából válogathatnak.

Mit várhat a Black Friday 2022-től??

Röviden, pénzt takaríthat meg. Természetesen pénzt fogsz költeni, de ha ezeket a dolgokat amúgy is meg akarod vásárolni, sokkal jobb, ha most vásárolsz kedvezményesen, mintha megvárod a kerékpáros szezon kezdetét, és utána teljes árat fizetsz.

A fekete pénteki ajánlatok általában mindenféle terméket tartalmaznak, a komplett kerékpároktól kezdve a kerékpáros kütyükön át az apróságokig és kiegészítőkig. Mivel az elektromos kerékpárok drágák lehetnek, ez egy kiváló alkalom a vásárlásra. Például egy 3000 eurós e-bike esetében a 10-20%-os kedvezmény 300-600 eurót takarít meg. Ez komoly pénz.

A nagyobb árucikkek (például a komplett e-kerékpárok) árengedménye általában 5 és 20% között marad, de akár 50%-os is lehet. Más termékek, például ruházat, felszerelés és kiegészítők általában 20-50%-os kedvezménnyel kaphatók.

Ezért jelentős összeget takaríthat meg, ha a kerékpározással kapcsolatos bevásárlások nagy részét a fekete péntek környékén ömlesztve intézi el, és felkészülhet az év hátralévő részére.

Fekete pénteki elektromos hegyi kerékpár ajánlatok

Scott Strike eRIDE 930. 5,500 4,400

A Scott Strike eRide 930 egy komoly képességű elektromos mountain bike, Marzocchi felfüggesztéssel, amely elöl és hátul 140 mm rugóutat biztosít. Mindezek mellett tartós alumínium vázzal, SRAM SX Eagle alkatrészekkel és hidraulikus tárcsafékekkel büszkélkedhet. Az elektronika egy Bosch Performance CX motorból és egy 625 Wh-s akkumulátorból áll. Ez egy nagyszerű Black Friday kerékpár ajánlat mindössze 4,400-ért.

Vvolt Proxima. 6500,699 6500,199

INGYENES U-lock és ajándék a Showers Pass-tól

A Vvolt Proxima egy csúcstechnológiás, sokoldalú e-bike, és egészen hihetetlen, hogy csak 6500,199-be kerül ezzel a Black Friday kerékpár-akcióval. Szíjhajtással, Enviolo CVT hubtal, középhajtású motorral, simán integrált akkumulátorral és 1. vagy 3. osztályú teljesítménnyel büszkélkedhet.

Győződjön meg róla, hogy használja a midgifts kódot a pénztárnál, hogy kapjon egy ingyenes ABUS 640 u-lockot és egy különleges ajándékot a Showers Pass-tól a Proxima rendelés mellé!

Norco Fluid VLT A2 900Wh. 5,898 4,128.60

Ha egy igazi, teljes felfüggesztésű elektromos mountain bike-ot szeretnél, akkor ez a Norco Fluid VLT A2 a megfelelő kerékpár számodra! 130 mm-es rugózással és egy hatalmas 900 Wh-s akkumulátorral rendelkezik, amely egész napra elegendő lesz, anélkül, hogy a hegyre való feljutáshoz el kellene érnie a siklót.

Ezen felül Shimano Deore hajtáslánccal és Tektro hidraulikus tárcsafékkel is rendelkezik, így semmilyen téren nem lesz hiány a technikából.

Rambo Hunting Bikes fekete pénteki ajánlat

Akár 450,500!

Az elektromos kerékpárok egyre inkább a vadászok választása, akik gyorsan, csendben és könnyen akarnak eljutni a távoli vadászhelyekre A Rambo vadászspecifikus e-bike-okat gyárt, kövér gumikkal, felfüggesztéssel, erős motorokkal, nagy hatótávolsággal, és egyes modellek még 2WD-vel is rendelkeznek. Szerezd meg a tiédet akár 450,500 kedvezménnyel ezen a fekete pénteki napon!

Rad Power Bikes RadRover 6 Plus. 450,999 450,499

A Rad Power Bikes egy amerikai székhelyű cég, amely megfizethető e-bike-okra specializálódott mindenki számára Ezen a fekete pénteken 500 kedvezményt kínálnak a RadRover 6 Plus-ra, az egyik legnépszerűbb kerékpárjukra.

Nézd meg a többi akciós modellt is, mint például a RadMission és a RadCity 4, amelyek a márka fekete pénteki kerékpár ajánlatai között szerepelnek.

Orbea Rise M20. 7,399 6,288.94

Az Orbea Rise M20 egy elektromos mountain bike karbon vázzal és prémium Shimano alkatrészekkel. Ez a karcsú gép lehetővé teszi, hogy bármelyik motoros meghódítsa a meredek emelkedőket és hosszú napokat töltsön az ösvényeken.

A Rise M20-at 15%-os (több mint 450 100) kedvezménnyel találod a Jenson USA-nál a 2022-es fekete pénteken eladó kerékpárok között. Medium és XL méretben kapható, három színválasztékkal.

Norco Charger HT VLT. 3,999 6500,678.9

A Norco egy jól ismert kanadai kerékpármárka, a Charger HT VLT pedig a középáras cross-country hardtail e-bike-juk. Ez a sokoldalú eMTB tökéletes társ lenne a bikepacking túrákhoz vagy a gyors, áramló singletrack kezeléséhez.

A Small méret 33%-os kedvezménnyel kapható a JensonUSA oldalán.com a Black Friday hegyikerékpár ajánlatok egyikeként.

Niner RIP e9 RDO 3-Star

A Niner RIP e9 RDO a legnépszerűbb és legkelendőbb enduro mountain bike-ok egyike. Szerencsére minden Niner rajongónak, a Jenson USA 25%-os kedvezménnyel kínálja idén Black Friday-n, így 450 700 forintot spórolhatsz rajta!

160 mm-es RockShox és Fox felfüggesztést, SRAM SX Eagle hajtásláncot, SRAM Guide RE hidraulikus fékeket, bukóoszlopot és strapabíró 29″-os kerekeket kapsz. Plusz maradék pénz extra felszerelésre!

QuietKat Jeep. 6,799 5,299

A QuietKat Jeep az egyik legképzettebb elektromos hegyi kerékpár a piacon, erős 1000W-os motorral és 4.8″-os kövér gumik bármilyen terepviszonyok leküzdéséhez. 22%-ot (1500) spórolhatsz a Jeep e-bike-on a Black Friday 2022-re. Még mindhárom méret és mindkét színkivitel elérhető.

Velowave 750W elektromos Fat Bike

A népszerű Amazon-alapú márka, a Velowave 17% kedvezményt kínál a nagy teljesítményű Ranger 750W elektromos hardtailre. Ez a terepjáró eBike 50 mérföldes hatótávolsággal, 4″-es Kenda zsírgumikkal, Shimano 7 sebességes váltóval és hidraulikus tárcsafékkel rendelkezik.

22 QuietKat Villager Villager Step-Through Adventure Ebike

Akár egy kis tanyasi városban, akár egy külvárosban vagy egy városi dzsungelben élsz, a személyi közlekedésed formája nagyon sokat számít. Mindannyiunknak szükségünk van egy hatékony eszközre, amellyel bejuthatunk a falunkba és a falunk körül is.

Akár a terményt hozza a gazdaságból a piacra, akár a heti ellátmányt szerzi be, be kell mennie a faluba. A falu, mint a kereskedelem, a kereskedelem, az ötletek és a fejlődés központi pontja, kulcsfontosságú volt az emberiség fejlődésében.

A 2022 Villager-t a QuietKat gondosan megtervezte a vásárlóktól kapott információk alapján, és tökéletesen megfelel a modern falu kihívásainak. A step-thru váz megerősített, így nincs hajlítás, ami néha más step-thru kialakítású kerékpároknál előfordulhat. Első és hátsó sárvédőkkel van felszerelve, hogy tisztán tartsa, első és hátsó lámpákkal, fényvisszaverőkkel a küllőkön, hogy látható és biztonságos legyen.

A Villager egy 500 wattos hátsó fogaskerekes hubmotorral rendelkezik, amelyet az öt fokozatú pedálsegítő rendszerrel, vagy a bal oldali hüvelykujjas gázkarral vezérelhetsz, amely egyáltalán nem igényel pedálozást. Ezt az erőművet egy 48 voltos, 12 V-os tápegység táplálja.8 amperórás lítium-ion akkumulátor, amely aerodinamikusan az alsócsőbe van integrálva. Az akkumulátor zárral és kulccsal rendelkezik, és a kerékpáron vagy azon kívül is tölthető.

A Villager 7 sebességes hajtáslánccal is rendelkezik, így ugyanúgy vezethető, mint egy hagyományos kerékpár. Ha pedig meg kell állnia, a Tektro mechanikus tárcsafékek 203 mm-es rotorokkal tekintélyes fékezési képességet biztosítanak Önnek.

QuietKat Villager specifikációk

A QuietKat fenntartja a jogot, hogy a kerékpárjain található bármely alkatrészt azonos minőségű, megfelelő alternatívával helyettesítse az alkatrészek beszerzésével kapcsolatos ellátási láncbeli korlátozások miatt.

QuietKat 2022 Ebike felhasználói kézikönyv

Az Electric Bike Report, egy elismert veterán e-bike véleményező oldal sokat mondott a Villagerről. A QuietKat Villager-t közutakon, kerékpárutakon és még néhány simább, burkolatlan úton és ösvényen is elvitték, hogy lássák, mennyire sokoldalú ez az e-bike valójában. Olvassa el az írásos véleményüket, és nézze meg az alábbi részletes videós véleményüket.

A raktáron lévő termékek megrendeléseinek feldolgozása 24-48 órát vesz igénybe, majd körülbelül 5-7 nap a szállítás. Covid miatti késések előfordultak. Ha egy termék visszarendelés alatt van, a várható szállítási dátum az Előrendelés gomb alatt látható.

Minden terméket ingyenesen szállítunk az Egyesült Államok határos területén belül UPS, FedEx vagy hasonló szállítóval. A szállítás AK, HI és PR országokba további díjakkal járhat.

Ha a csomagja sérültnek tűnik a szállítás során, kérjük, ne vegye át. Mondja meg a sofőrnek, hogy tartsa meg a csomagot, és azonnal lépjen kapcsolatba velünk a 888-883-3350-es telefonszámon. AjánlunkGuide csomagvédelmet az elveszett, ellopott vagy sérült áruk ellen. Kattintson ide, ha többet szeretne megtudni az Útmutatóról.

A vásárló megbánása miatti visszaküldéseket szállítóink általában nem fogadják el, és ha elfogadják, a vásárlót szállítási és újrakészletezési díjak terhelhetik.

Kérjük, kattintson ide a teljes Szállítási-visszármaztatási szabályzatunk elolvasásához.

Top 10 kövér gumiabroncsos elektromos kerékpár 2023-ra

E-bike specifikációk:

 • 750W-os kefe nélküli fogaskerék-hajtóműves motor
 • 48V 14Ah 672Wh lítium NMC akkumulátor
 • Maximális sebesség 20 mph
 • 6061 alumínium ötvözetből készült váz
 • Kerékpár súlya 73.4 LBS
 • Shimano 7 sebességes
 • 26″ X 4.0″-os gumiabroncs minden terepre
 • Rad Power Bikes hidraulikus tárcsafékek
 • A maximális terhelhetőség 275 LBS
 • Kiváló hatótávolság (akár 45 mérföld egy töltéssel)

RadRover 6 elektromos kerékpár. R minősítés R a robosztus!

A RadRover 6 750W-os váltós hubmotorjával gondtalan és gyors feladat lesz az úti cél elérése, függetlenül a tereptől. 20 mph csúcssebesség lehetséges pedál segédlet nélkül.

Az emberek szkeptikusak voltak ezzel a sebességgel kapcsolatban, hiszen nehéz elhinni, hogy egy 73 kilós, kövér gumikon guruló kerékpár.4 kiló is képes ilyen gyorsan gyorsulni. De mint kiderült, a motor szörnyetegének párosítása egy erős 672Wh lítium-Samsung akkumulátorral optimális megoldást jelent, hogy ez lehetővé váljon.

Egyes e-bike gyártók magasabb pedálos végsebességet állítanak, ami számomra félrevezetőnek tűnik. Persze elérheti a 40 mérföld/órás végsebességet, ha a Tour-de-France-on versenyez, de nem ez a lényeg. Ami számít, az a segédeszköz nélküli végsebesség.

Mindennek tetejébe a kerékpár akár 275 font plusz súlyt is képes elbírni, könnyedén elérve és megtartva a korábban említett maximális sebességet. Mégis azt tanácsoljuk, hogy maradjon a maximális terhelhetőségen belül, mivel a túlzásba vitel kellemetlen lehet.

Ne hagyja magát elriasztani ennek az e-bike-nak a mérete: a legmodernebb ergonómiai alkalmazásokkal a RadRover 6 úgy készült, hogy minden embernek megfeleljen, függetlenül a testméretétől és az alkatától.

Még a kisebb gyerekek is szívesen részt vehetnek ezen az e-bike-on, mivel az üléscső nagymértékben manipulálható. A nyereg átállási magasságát akár 30-ra is csökkenthetjük.5″, így ideális zsírgumis e-bike minden korosztály számára!

A RadRover 6 alumínium váza kis vagy egyáltalán nem beépített hibákkal elég tartós ahhoz, hogy minden terepviszonyok között hódítson.

Még akkor is, ha ma a város körüli laza tekerés az, ami érdekli, ez az e-bike igazságot fog szolgáltatni Önnek azzal, hogy laza váltási élményt kínál a 7 sebesség között. Függetlenül attól, hogy milyen hosszú utazást tervez, a RadRover 6 Velo Plush nyerge támogatást és kényelmet biztosít majd Önnek.

Ellentétben az előd régi Tektro mechanikus fékekkel. az új Rad Power hidraulikus tárcsafékek kiváló kiegészítői ennek az e-bike-nak, hiszen most már biztonságosan élvezhetjük a hegyek megmászását, vagy az azokról való leereszkedést, könnyedén hagyatkozva az e-bike-ba integrált, sokkal biztonságosabb fékekre.

Következtetés

Mindent egybevetve, az e-bike mögött álló találékonyság olyan szintű kényelmet és stabilitást kínál, amely aligha vetekszik az ebben az árkategóriában található többi kerékpárral!

E-bike specifikációk:

 • 750 wattos motor
 • 52V/19.2AH lítium-ion akkumulátor
 • Maximális sebesség: 28mph
 • Kerékpár súlya: 80.4 LBS
 • 26″ x 4″ méretű kövér gumiabroncsok
 • Shimano 9 sebességes
 • Tektro hidraulikus tárcsafékek
 • 6061 alumínium ötvözetből készült váz

RipCurrent S Fat-Tire elektromos kerékpár

Szeretjük a kövér e-bike-ok kinézetét, és a legtöbbször a vezetési élmény is meglehetősen jó. A Juiced Bikes zászlóshajója, a kövér gumiabroncsos e-bike, a RipCurrent S úgy tűnik, hogy ezt egy szinttel feljebb viszi, bár. Ez az elektromos kerékpár olyan izmos és robosztus, mint az e-bike-ok, az alsócső majdnem olyan széles, mint a kerékpár gumiabroncsai.

Az ezüstös kivitel mellett ez az elektromos kerékpár matt fekete vagy piros színben is kapható. Itt biztosan vannak lehetőségeid.

Műanyag sárvédőkkel rendelkezik, hogy szárazon és tisztán tartson minden olyan dologtól, amit egy kövér e-bike gumiabroncs a végén az utadba dobhat. ami mindig jó érzés.

Ha egy olyan elektromos kerékpárt keresel, amely a kövér gumiabroncsokkal rendelkezik, és könyörög, hogy terepen is lehessen vele közlekedni, akkor a RipCurrent S a megfelelő választás számodra!

A RipCurrent S kormánya nem olyan széles, mint néhány modern hegyi e-kerékpáré, amelyek közelebb vannak a 31 hüvelykhez. Azonban elég széles ahhoz, hogy kezelni tudja a kerékpár súlyát és méretét.

A hátulján egy komoly állvány is található. 55 fontra van méretezve, de fogadni mernénk, hogy ez a dolog ennek a dupláját is elbírná.

A Selle Royal Lookin nyereg kényelmes. különösen a hosszabb túrákhoz. A magasságtól függően azonban ez a nyereg közelebb kerülhet a csomagtartóhoz, ami korlátozhatja a rá szerelhető felszereléseket.

A Kenda 26×4 hüvelykes gumiabroncsok a RipCurrent S-t egyenesen aljasnak tűnnek. Széles felnikre és még szélesebb keréktárcsákra vannak fűzve, ami merevvé teszi őket, és fokozza a gumik tapadását.

A RipCurrent S egy hatalmas, 750 wattos Bafang kerékagymotorral rendelkezik, és a sebességre lett tervezve. A Bafang motorok általában megbízhatóak, és érdekes módon a felhasználó által konfigurálhatóak.

A rendszer nyomaték- és fordulatszám-érzékelőket is használ. Imádtuk a nyomatékérzékelőt; sokkal irányíthatóbbá teszi a vezetést. A 750 W-os hátsó kerékagymotor 28 km/órás sebességet ér el. de a gázpedál 20 mph-ra van korlátozva.

Ez az e-bike további funkciókkal is rendelkezik, mint például a gázpedál asszisztens boost, a cruiser vezérlés és a gyalogló üzemmód. Elég ügyes, mi??

A hosszú akkumulátor-üzemidő kritikus fontosságú, és szerencsére a RipCurrent S egyetlen feltöltéssel lenyűgöző 120 mérföldet képes megtenni! Ez a szám még magasabb is lehet a különböző pedálsegédi szintekkel.

A RipCurrent S fogakig felfegyverkezve van biztonsági funkciókkal is:

Similar Posts

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük